Dortové formy nabízíme pro každou příležitost!

Hledáte skutečně originální dárek k narozeninám či výročí? Rozhodněte se upéci dort! Tento dárek potěší hlavně děti, ale nadchne i dospělé. Nejenže jsou dorty designově neodolatelné, ale hlavně je to záruka sladkého občerstvení pro celou rodinu! První krok k tomuto velkolepému dílu, je pořízení dortové formy!

Nemusíte péci obvyklé tvary

Hledáte dortové formy různých velikostí a moderních tvarů? Internetový e-shop Roli je tím pravým místem, kde objednat dortové formy z pocínovaného plechu a nerezu. Tyto materiály jsou z hlediska hygieny a nezávadnosti naprosto jedinečné. Každý dort je vlastně malé umělecké dílo. Díky nabízeným dortovým formám se nemusíte bát špatného vyklopení, které ničí celý výsledek. Různorodé tvary se dají využít pro výrobu pečené i nepečení varianty moučníku.

Je libo klasika anebo trendy vzhled?

Dortové formy jsou tradičními pomocníky, kteří ozvláštní i všední den. Nejvíce se však hodí na sváteční stůl. Narozeniny dětí i dospělých, křtiny, promoce, zdárné ukončení studia, svatby a zásnuby. Existuje spousta vhodných příležitostí, které si žádají skvostné občerstvení a sladkou odměnu! Hospodyňky mohou vybírat mezi klasikou ve tvaru srdce, podkovy, čtyřlístku anebo podkovy pro štěstí. Tyto modely jsou vhodné pro svatební tabuli. Mezi oblíbené modely patří i neutrální vějíř, číše, kruh, květina, kniha anebo mimino.

Pro holčičky se hodí dortové formy ve tvarech motýlků, panenek, kočárků, srdíček, hvězdiček anebo koníků. Chlapci si potrpí na mašinky, autíčka, medvídky, bagry, letadla anebo motorky. Pro větší děti se hodí i prasátka, pejsci, krtci, kočky, ryby anebo dortové formy s jednotlivými čísly. Zajímavý je tvar šestihranu anebo čtverce, kdy se na sebe vrství jednotlivé díly a vzniká patrový dort. Navštívením internetových stránek s nápadem, si jistě ozvláštníte blížící se oslavu či rodinnou událost.